no-img
بدو دانلود

مجموعه کامل امواج مغزی BrainWaive - بدو دانلود


بدو دانلود

ادامه مطلب

ZIP
مجموعه کامل امواج مغزی BrainWaive
امتیاز 3.75 ( 4 رای )
zip
بهمن ۸, ۱۳۹۶
2 گیگابایت

مجموعه کامل امواج مغزی BrainWaive


مجموعه کامل امواج مغزی BrainWaive

پکیج کامل امواج مغزی نابغه

به درخواست دوستانی که از طریق این بسته کسب درامد میکنند پکیج موردنظر از سایت حذف شد…

آیا می دانید که مردم در سراسر جهان با استفاده از تمرین مغز برای دستیابی به موفقیت با استفاده از یک فن آوری پیشرفته و انقلابی مغز خود را به هوش فوق العاده ، خلاقیت ، شادی و فعالیت در سطح یک نابغه می رسانند؟ امواج مغزی به شما کمک می کند که چگونه یکی از این گروهها باشید که …

“با ۳۵ ابزار‘بسیار محرمانه’به راحتی و آسانی به نابغه نهفته در مغزتان دسترسی داشته باشید. استرس خود را کاهش دهید و بهره وریتان را به شدت افزایش دهید…”

کشف کنید که چگونه با سرعت و به آسانی مغزتان را تمرین بدهید برای وضوح و قدرت با همه mp3 پلیرها. بنابراین شما میتوانید مغزتان را برای افزایش IQ ، از بین بردن استرس ، بالا بردن قدرت خلاقیت ، افزایش انرژی ، افزایش تمرکز و داشتن آرامش بیشتر توسط امواج مغزی تمرین دهید…

 

در سال ۲۰۰۳ کشف بزرگی انجام شد. کشفی که به سرعت باعث باز کردن پتانسیل های شگفت انگیز مغز بدون نیاز به تفکر در تمام طول روز شد.

الان فرصت خوبی است که ما آنچه را که از بحث با کارشناسان توسعه انسانی شنیده ایم با شما در میان بگذاریم و آن را فاش کنیم. و در آخر…

هنگامی که شما بدانید واقعا چگونه از مغز خود استفاده کنید ، شما می توانید هر کاری را به آسانی انجام دهید.

چه نوع زندگی برای خودتان می خواهید؟

یک زندگی بسیار بزرگ ، درست است؟

خب ، ما می خواهیم به شما نشان دهیم که دقیقا چگونه می توانید مغز خودتان را ارتقا دهید طوری که به راحتی بتوانید هرگونه اطلاعات ، استعداد ، مهارت یا بهبود یک مهارت را همین حالا جذب کنید.

هنگامی که شما بدانید چگونه مغز خود را به اوج بهره وری برسانید ، شما می توانید هر چیزی را یاد بگیرید. شما فقط باید از یک دانش خاص استفاده کنید.

آن را نمی توانیم شگفت انگیز بنامیم ، اگر می دانستیم که همه چیز را می توانیم به آسانی و به سرعت یاد بگیریم؟ تصور کنید که شما با استفاده از یک دانش خاص به یکباره می توانستید یاد بگیرید.

ما آن دانش خاص را سوپر یادگیری می نامیم. و آن را واقعا آغاز پیشرفت های مغز فوق العاده شما قلمداد می کنیم. شما می توانید آن را با امواج مغزی نابغه تجربه کنید.

قبل از اینکه تمام مزایای امواج مغزی نابغه را بدانید، نیاز به درک …

اگر بدانید چگونه بخش های خفته مغز خود را از خواب بیدار کنید، بنابراین شما می توانید سطح شگفت انگیز مغز نابغه خودتان را تجربه کنید.

از روش های سنتی برای ارتقا مغز خود که به زور و زمان زیاد نیاز دارد استفاده نکنید.

هدف ما فقط رسیدن به نتیجه عالی در کمترین زمان است. بنابراین از روشهایی استفاده کنیم که رنجی برای ما نداشته باشد.

ما که اینگونه فکر می کنیم شما چطور؟

خوشبختانه علم و تکنولوژی مدرن یک راه برای انتقال سریع اطلاعات به مغز هر کسی که می خواهد هوشمندانه عمل کند را کشف کرده و استفاده از آن تنها به یک mp3 پلیر نیاز است.

این تکنولوژی بنام امواج مغزی brainwave است که به معنای واقعی کلمه باعث بیدار شدن ۹۰ درصد خفته مغز می شود.

آیا شما تعجب کردید که این امواج چگونه کار می کند؟ در اینجا توضیح مختصری می دهیم…

امواج مغزی با استفاده از ارسال پالس های کامپیوتری منظم صوت ، مغز شما را به یک فرکانس خاصی هدایت می کند.

با ارسال این امواج مغزی به مغز ، یک فرکانس خاصی در مغز شما همگام سازی می شود.Brainwave entrainment makes meditation easy

با هدایت مغز شما به فرکانس های بالاتر ، شما می توانید نوعی از عملکرد مغز را تجربه کنید که فقط افرادی که به صورت نابغه به دنیا آمده اند تجربه می کنند.

با هدایت مغز خود توسط امواج مغزی به الگوهای فرکانسی عمیق تر شما می توانید یک آرامش عمیق که فقط به وسیله مراقبه متوالی می توانید تجربه کنید را بدون هیچ تلاشی به مغزتان القا کنید.

این به این معنی است که شما می توانید از مزایای یک مراقبه عمیق که پس از هفته ها تمرین می توانید تجربه کنید را در عرض چند روز ، به سادگی و بدون زحمت با استفاده از امواج مغزی نابغه تجربه کنید.

احتمالا شما میخواهید بیشتر در مورد دلایل استفاده از امواج مغزی نابغه بدانید که چگونه به طرز فوق العاده ای عمل می کنند. پس به دقت مطالب بعدی را بخوانید…

چرا امواج مغزی نابغه ابزار نهایی تسلط بر مغزتان است
فن آوری پیشرفته BrainWave استفاده شده در امواج مغزی نابغه بسیار کارآمدتر از محصولات با قیمت بسیار بالاتر است که توسط شرکت های دیگر که از فن آوری قدیمی “binaural beats” که حدود ۱۵۰ سال پیش کشف شده استفاده می کنند است.

فن آوری binaural beats که خیلی قدیمی تر از BrainWave است تاثیرش بسیار کمتر است. درست است که فن آوری binaural beats یک کشف بزرگ بود اما در بسیاری از افراد به خوبی جواب نمی داد.Brain Wave Entrainment Increases Intelligence

به همین دلیل ما استفاده از یک تکنولوژی بسیار مدرن تر به نام BrainWave را به شما معرفی می کنیم.

امواج مغزی نابغه با ارسال پالس های منظم به مغز فرد، او را به آسانی به یک فرکانس مغزی معین مثل افزایش IQ ، آرامش عمیق ، اوج بازدهی ذهنی و … هدایت می کند.

امواج مغزی نابغه با فن آوری BrainWave بر اساس فرکانس ریتمیک مغز طراحی شده اند. بنابراین تاثیر مثبت این امواج بر مغز قطعی است.

این امواج مغزی در مجموعه امواج مغزی نابغه با موسیقی ترکیب شده اند. بنابراین فقط کافیست شما به موسیقی گوش کنید و تاثیر امواج مغزی بر ناخودآگاهتان وارد شود.

نکته اصلی این است که شما باید به یاد داشته باشید که ریتم منظم ویژه، یکی از توابع اساسی مغز است. بنابراین مغز همه افراد به این امواج پاسخ می دهد، از جمله شما.

چگونه همه می توانند از این ابزار پیشرفت مغز بهره مند شوند؟Brainwave entrainment lights up your brain

قبل از اینکه جواب این سوال را بدهم، می خواهم یک داستان از زندگی شخصی خودم را با شما در میان بگذارم…

چگونه من از طریق تمرینات معنوی زیادی ذهن خودم را برای نابغه شدن توسعه دادم

تمرکز اصلی زندگی من بر روی تسلط کامل بر ذهن است. من از سن چهار سالگی به لطف پدر و مادرم یک مراقبه کوتاه را یاد گرفتم که آن را هر روز انجام می دادم. و معتقدم که یادگیری و تمرین این مراقبه برای یک کودک خوش شانسی بزرگی محسوب می شود.

این مراقبه ای که انجام می دادم چیز خوبی بود اما در صورتی که امواج مغزی نابغه وجود نداشتد.

می خواهم بگویم که چگونه به اینجا رسیدم و چگونه می توانم به شما کمک کنم.

در طول زندگی من همیشه در رشته های روحی و ذهنی سرآمد بودم اما می دانستم که پتانسیل من خیلی بیشتر از این است که الان هستم.

در سال های نوجوانی من مراقبه سکوت را انجام می دادم که شامل تکنیک حوضچه آرامش ذهن به منظور گسترش آگاهی بود. در اوایا ۲۰ سالگی به مطالعه یوگا کندالینی پرداختم و اجرای تمریناتی که باعث می شد شور و شعف خاصی در ذهنم پدیدار شود.

من در حال مطالعه رشته های گوناگون روحی و ذهنی برای به نهایت رساندن توانایی های ذهنی خود بودم.

در نهایت با یک وبسایت خود یاری یا کمک به خود آشنا شدم که تکنیکی برای از بین بردن محدودیت های ذهن را به اشتراک گذاشته بود.

صدها نفر از مردم هر روزه برای مشاوره وارد این سایت می شدند تا از تکنیک های سایت برای از بین بردن باورهای محدود کننده و استفاده از الگوهای فکری درست استفاده کنند تا زندگی شادتری داشته باشند.

من همیشه میخواستم یک راه برای سرعت بخشیدن به این روند تحول در افراد ایجاد کنم. زیرا که کمک به مردم بزرگترین منبع شادی من است.

در جهت پیدا کردن یک راه حل مدتی تمام تمرکزم را برای مطالعه علوم اعصاب گذراندم.

در آن زمان یک موج Binaural مقدماتی خریداری کردم که قیمت آن ۱۵۰ دلار معادل ۵۲۵۰۰۰ تومان بود.

پس از مدتی در سال ۲۰۰۳ با امواج پیشرفته BrainWave که به تازگی کشف شده بود آشنا شدم.

امواج Binaural مدتی خوب کار می کرد اما نتایج آن به سرعت کاهش می یافت.

من می دانستم که پتانسیل های BrainWave شگفت انگیز است. بنابراین تحقیقات زیادی راجع به این امواج انجام دادم.

در طول سالها تحقیق و تجربه کشف شد که امواج Binaural که مورد استفاده میشد با گذشت زمان اثر خود را از دست می دادند. ولی من میخواستم امواجی که مورد استفاده قرار می گیرد اثراتش در مغز من هرگز از بین نرود.

از طریق استفاده منظم از امواج BrainWave در نهایت متوجه شدم که راه حل اصلی را پیدا کرده ام.

این امواج در پک امواج مغزی نابغه مورد استفاده شده اند.

با استفاده از این فن آوری افراد زیادی به موفقیت رسیده اند که ما آن را در یک بسته صوتی جامع در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم. این پکیج با بازخورد مثبت تقریبا ۱۰۰ درصد هر کاربر است.
Brain Wave Entrainment Increases Intelligence

ارتقا مغز با تکنولوژی BrainWave
اینجا نگاهی اجمالی به برخی از مزایای ارتقای مغز که در مجموعه امواج مغزی نابغه پیاده سازی شده است می کنیم.

افزایش قدرت پردازش مغز شما به طرز چشمگیر. بنابراین شما می توانید به احساس کندی در ذهن برای همیشه پایان دهید.
به راحتی از استرس ، اضطراب و نگرانی رها شوید. بنابراین می توانید بدون احساس ضعف به سوی اهدافتان گام بردارید.
افزایش سطح انرژی در اراده تان. بنابراین برای افزایش انرژی نیازی به مصرف کافئین در طول روز نخواهید داشت.
افزایش سرعت یادگیری اطلاعات جدید و مهارت ها. بنابراین هر آنچه را که برای گسترش استعدادهای خود نیاز دارید را به آسانی یاد بگیرید.
تجربه خواب آرام و بسیار عمیق تر. بنابراین شما می توانید هنگامی که از خواب بیدار شدید با انرژی کامل آماده ی انجام هر کاری شوید.
رسیدن به مراحل عمیق احساس آرامش با مدیتیشن سریع. بنابراین شما می توانید آرامش درونی واقعی را هر روز در زندگیتان تجربه کنید.

 

 

 

مجموعه کامل امواج مغزی BrainWaive اکنون در نوک انگشتان شما

بیش از ۳۰ فایل صوتی BrainWave در مجموع بیش از بیست ساعت امواج صوتی قدرتمند که با جدیدترین تکنولوژی امواج مغزی درست شده اند، به طوری که شما می توانید برای هر هدف خاصی از آنها استفاده کنید. سفر شما به دنیای شگفت انگیز BrainWave با دو فایل صوتی اختصاص داده شده به افزایش هوش منطقی آغاز می شود.

بخش ۱: افزایش ضریب هوشی

 • موج ۱: ۴۰ دقیقه افزایش ضریب هوشی (هنرمندان کلاسیک مختلف)
 • موج ۲: ۴۰ دقیقه افزایش ضریب هوشی (مخلوط کلاسیک موتزارت)
 • ۵۰ $ قیمت معادل ۱۷۵۰۰۰ تومان

بخش ۱: افزایش ضریب هوشی

استفاده از فایل افزایش ضریب هوشی باعث تحریک کردن مغز برای افزایش سرعت پردازش ذهنی می شود و همچنین باعث ترویج دندریت و رشد سیناپس جدید می شود به طوری که شما می توانید پس از چند روز از حافظه ی بسیار دقیق تری برخوردار باشید. شما می توانید به این موج صوتی در هر زمان با چشم باز و در حال کار ، رفت و آمد و پیاده روی برای افزایش IQ خود گوش کنید.

بنابراین با ورزش مغز خود هرگز زمانتان را از دست نخواهید داد. این دو موج صوتی با آهنگ های کلاسیک آهنگسازان افسانه ای مانند ویوالدی ، باخ ، موتزارت ، گلاک ، و مندلسون ترکیب شده اند. زیبایی مطلق این آهنگ ها باعث الهام بخشیدن و پیگیری شما به گوش دادن شما به آن می شود. به طوری که شما به طور مداوم و روزانه به موج افزایش ضریب هوشی گوش خواهید کرد.

هنگامی که شما عادت به گوش کردن این دو موج صوتی کردید و آنها را یک بار در روز گوش دادید به تدریج مغزتان با فرکانس جدید هماهنگی بیشتری پیدا خواهد کرد و شما کار بیشتر را در زمان کمتری انجام می دهید در حالی که احساس انرژی می کنید ، احساس آرامش نیز خواهید کرد.

بخش ۲: تمرکز لیزری و جاه طلبی خلاق

 • موج ۱: ۶۰ دقیقه تمرکز لیزری و جاه طلبی خلاق (هنرمندان کلاسیک مختلف)
 • موج ۲: ۶۰ دقیقه تمرکز لیزری و جاه طلبی خلاق (موسیقی آرامش بخش بارش در طبیعت)
 • ۶۰ $ قیمت معادل ۲۱۰۰۰۰ تومان

بخش ۲: تمرکز لیزری و جاه طلبی خلاق

مجموعه بعدی امواج مغزی نابغه متشکل از دو موج صوتی تمرکز لیزری و جاه طلبی خلاق که به شما کمک می کند تا با تمرکز ۱۰۰ درصد در هر کار ایده های جدید را به سادگی برای حل چالش های پیش رو به دست آورید. شما می توانید این موج را نیز درست همانند موج قبلی افزایش IQ با چشم باز گوش کنید. این دو موج ۶۰ دقیقه ای را می توان با هدفون یا بدون هدفون استفاده کرد، در حالی که شما هر گونه فعالیتی را انجام می دهید، می توانید در آرامش به موج تمرکز لیزری نیز گوش دهید.

موج اول با موسیقی آرامش بخش کلاسیک هندل ، موتزارت و ویوالدی ترکیب شده اند. موج ۲ نیز با آهنگ بارش زیبای باران به همراه موسیقی پس زمینه طبیعت ترکیب شده است. این آهنگ بارش باران در طبیعت بسیار آرام بخش است، بنابراین شما می توانید احساس کاملا آرام داشته باشید در حالی که کارتان را انجام می دهید، این موج به شما کمک می کند تا درحالی که آرامش ذهنی بسیار بالایی دارید، بهره وری ذهنی بالایی نیز داشته باشید.

واحد ۳: آرامش آسان و مدیتیشن آلفا

 • موج ۱: ۳۰ دقیقه آرامش آسان و مدیتیشن آلفا (موسیقی دیجریدو)
 • موج ۲: ۳۰ دقیقه آرامش آسان و مدیتیشن آلفا (موسیقی آرامش بخش بارش در طبیعت)
 • موج ۳: ۶۰ دقیقه آرامش آسان و مدیتیشن آلفا (موسیقی دیجریدو)
 • موج ۴: ۶۰ دقیقه آرامش آسان و مدیتیشن آلفا (موسیقی آرامش بخش بارش در طبیعت)
 • ۹۰ $ قیمت معادل ۳۱۵۰۰۰ تومان

بخش ۳: آرامش آسان و مدیتیشن آلفا

این موج ذهن شما را به آرامش عمیق و مدیتیشن هدایت می کند. با این موج شما می توانید آرامش کامل و رهایی از استرس را بعد از یک روز کاری شلوغ تجربه کنید. اولین موج آرامش مجموعه امواج مغزی نابغه “آرامش آسان و مدیتیشن آلفا” نام دارد. فرکانس brainwave آلفا یکی از قوی ترین و مفید ترین امواج مغزی است که شما می توانید برای تغییر آگاهانه برنامه ریزی مغز خود از آن استفاده کنید.

شما با هدایت ذهن خود به حالت آلفا به وسیله امواج مغزی میتوانید از قدرت باورنکردنی مغز خود برای خلق آرزوها و رویاهایتان از آن استفاده کنید. چهار موج و سه ساعت موج BrainWave فقط در این یک بخش وجود دارد! در این پک دو موج ۳۰ دقیقه ای و دو موج ۶۰ دقیقه ای وجود دارد. موسیقی های ترکیب شده با این امواج ، موسیقی بارش باران در طبیعت است که برای آرامش عمیق تر بسیار عالی است به طوری که به آرامشی فرو خواهید رفت که جهان و کائنات کارهای لازم برای سریع تر خلق شدن اهدافتان را به انجام خواهد رساند.

بخش ۴: آرامش عمیق و مدیتیشن عمیق تتا

 • موج ۱: ۳۰ دقیقه آرامش عمیق و مدیتیشن عمیق تتا (موسیقی دیجریدو)
 • موج ۲: ۳۰ دقیقه آرامش عمیق و مدیتیشن عمیق تتا (موسیقی آرامش بخش بارش در طبیعت)
 • موج ۳: ۶۰ دقیقه آرامش عمیق و مدیتیشن عمیق تتا (موسیقی دیجریدو)
 • موج ۴: ۶۰ دقیقه آرامش عمیق و مدیتیشن عمیق تتا (موسیقی آرامش بخش بارش در طبیعت)
 • ۹۰ $ قیمت معادل ۳۱۵۰۰۰ تومان

بخش ۴: آرامش عمیق و مدیتیشن عمیق تتا

این موج ذهن شما را به سطحی دیگر از آرامش که آرامش عمیق و مدیتیشن تتا نام دارد هدایت خواهد کرد. در این مجموعه سه ساعت موج صوتی آرامش عمیق وجو دارد. دو موج ۳۰ دقیقه ای و دو موج ۶۰ دقیقه ای تتا که با موسیقی بارش در طبیعت و موسیقی دیجریدو ترکیب شده اند. تتا ، سطحی از فعالیت مغز است که تنها آن را در حالتی که در خواب هستید تجربه می کنید. امواج BrainWave تتا ذهن شما را به فرکانسی هدایت خواهن کرد که در آن حالت احساس آگاهی کامل و عمیقی را تجربه خواهید کرد. قرار گرفتن ذهن شما در سطح تتا باعث ارتباط با ناخودآگاه خواهد شد به طوری که آگاهی کاملی را به طور مداوم برای دسترسی به پتانسیل باور نکردنی درونتان در این حالت دریافت خواهید کرد. هر بار که شما حالت تتا را در بیداری تجربه می کنید آگاهی شما از توسعه پتانسیل ذهنتان افزایش می یابد به طوری که شما احساس آرامش و صلح آمیزی را در برخورد با وقایع زندگی خواهید داشت. در این مورد از کتابچه راهنمای پک امواج مغزی نابغه نیز می توانید استفاده کنید. بنابراین شما می توانید نبوغ عظیم نهفته در ناخودآگاهتان را آشکار کنید

بخش ۵: آرامش فوق عمیق و مدیتیشن فوق العاده عمیق دلتا

 • موج ۱: ۳۰ دقیقه آرامش فوق عمیق ومدیتیشن فوق العاده عمیق دلتا (موسیقی دیجریدو )
 • موج ۲: ۳۰ دقیقه آرامش فوق عمیق ومدیتیشن فوق العاده عمیق دلتا (موسیقی آرامش بخش بارش در طبیعت)
 • موج ۳: ۶۰ دقیقه آرامش فوق عمیق ومدیتیشن فوق العاده عمیق دلتا (موسیقی دیجریدو)
 • موج ۴: ۶۰ دقیقه آرامش فوق عمیق ومدیتیشن فوق العاده عمیق دلتا (موسیقی آرامش بخش بارش در طبیعت)
 • ۹۰ $ قیمت معادل ۳۱۵۰۰۰ تومان

بخش ۵: آرامش فوق عمیق و مدیتیشن فوق العاده عمیق دلتا

آخرین مجموعه در پک امواج مغزی نابغه ، آرامش فوق عمیق و مدیتیشن فوق العاده عمیق دلتا می باشد.. “دلتا” فرکانس brainwave است که به طور معمول تنها در عمیق ترین سطح از خواب تجربه می شود، این امواج می توانند ذهن شما را به حالت دلتا هدایت کنند. هنگامی که شما قادر به بیدار ماندن برای یک جلسه کامل ۳۰ یا ۶۰ دقیقه در محدوده دلتا باشید، تجربه شگفت انگیزی در این حالت خواهید داشت. در حالی که فرکانس مغزی شما به طور منظم در حال دلتا باشد، شما شروع به تجربه کردن تحول عمیقی در ذهنتان خواهید کرد که به طور مستقیم از ناخود آگاه مغزتان دستور میگیرد، می کنید. آیا می دانید که ذهن ناخودآگاه شما همه چیز را که تا کنون دیده اید، شنیده اید و در زندگی تجربه کرده اید ثبت کرده است؟؟؟ حتی اگر توجهی به آنها نداشته اید. دریافت و دسترسی به این اطلاعات به معنای واقعی کلمه در حالت فرکانس دلتای مغز برای شما میسر می شود. بسیاری از مردم نیز از شفای جسمی خود پس از استفاده از این موج دلتا گزارش داده اند. اما ما در اینجا هیچگونه ادعای پزشکی در این مورد نداریم

دوست داریم شما نیز این تجربه های ارزشمند را در زندگیتان داشته باشید. این مجموعه نیز شامل ۱۶ موج و شامل بیش از ۱۱ ساعت امواج BrainWave است. امواج مغزی نابغه به شما این امکان را می دهد که حد اکثر استفاده را از این امواج بکنید علاوه بر ۱۶ موج ، بیش از ۱۱ ساعت موج صوتی که ۱۷ موج را شامل می شود به عنوان هدیه دریافت می کنید. این هدیه هیجان انگیز موج هایی را شامل می شود که اختصاصا برای اهداف خاصی طراحی شده اند. همانطور که میبینید این پک تا حالا ارزشی بیش از ۳۸۰ دلار معادل ۱۳۳۰۰۰۰ تومان را دارد. اما هنوز ادامه دارد…موضوعات :
آموزش , ویژه

دیدگاه ها


4 پاسخ به “مجموعه کامل امواج مغزی BrainWaive”

 1. mahdi گفت:

  دوست عزیز اینو زود حذفش کن وگرنه مجبورم به فتا گزارش بدم!
  خیلی ها دارن با این پکیج کار میکنن

  • AliSoleimani گفت:

   با سلام
   به درخواست تون احترام میزارم وفایل موردنظر رو حذف کردم…
   البته این نکته رو هم بدونین که این مطلب اختصاصی هیچ سایت و گروه ایرانی نیست (بلکه منتشر شده از سایت خارجی geniusbrainpower هستش) که بخوان حق کپی رایت و … داشته باشن و قابل گزارش و پیگیری توسط پلیس فتا باشه…
   با آرزوی موفقیت

 2. محمد گفت:

  سلام، وقت بخیر، سایت خوبی دارید و از زحمات تون ممنونم اومدم دانلود کنم لینک دانلود نبود. میخواستم از این پکیج استفاده کنم. کامنت رو خوندم حق با شماست و با بررسی که کردم دیدم افراد دیگه هم فقط فایلو از سایت اصلی که خارجی هست کپی کردن و بدون هیچ تغییری دارن میفروشنش. میخواستم از این محصول استفاده کنم. لطفا بفرمایید چطور باید این پکیجو دانلود کنم. چون واقعا به این فایلها نیاز دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.